МЕХАНІЗМ РОЗПОДІЛУ ПУТІВОК/ПОСЛУГ

Департамент здійснює розподіл путівок/послуг між структурними підрозділами районних в місті Києві державних адміністрацій (далі – районні структурні підрозділи), що відповідно до повноважень забезпечують реалізацію державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

Діти направляються на оздоровлення та відпочинок згідно з переліком документів, необхідних для отримання путівки/послуги, на підставі заяви при безпосередньому зверненні одного з батьків або інших законних представників дітей. 

Для отримання путівки/послуги із частковою оплатою в розмірі  30 відсотків вартості, яка сплачується за рахунок батьків, інших законних представників дитини або з інших джерел, не заборонених законодавством, подаються такі документи: 

  1. копія свідоцтва про народження дитини;
  2. копія засвідченого в установленому порядку посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади районного рівня (1-ше особисте/командне місце), отримані впродовж поточного або попереднього років;
  3. інші засвідчені в установленому порядку документи за вимогою, що підтверджують участь дитини, колективу/спортивної команди у зазначеному заході (довідка про участь у заході, копії наказу про участь у заході, календарного плану заходів, заявки на участь у заході, положення/регламенту заходу, витяг з наказу, протоколу тощо).

Чим раніше буде подана заява, тим швидше ця інформація дійде до табору. Як тільки інформація дійде до табору, ми зможемо повернути дітям 2268 грн.

Точна назва табору в якому проходить школа: Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зміна»