Правила вступу до літньої фізико-математичної школи «Мудрамакітра»

Як потрапити до ЛФМШ.   До літньої школи приймаються учні, які закінчили 6-10 класи. Набір проводиться на конкурсній основі за результатами написання заочної олімпіади. Для вступу необхідно заповнити форму електронної реєстрації та вислати на конкурс розв’язки задач вступної олімпіади того курсу, за програмою якого Ви бажаєте навчатися. Тим, хто має право на зарахування поза конкурсом, достатньо заповнити форму електронної реєстрації до 19 травня. Зареєструватись краще одразу, до того, як буде відправлена робота. Список тих, хто зареєструвався, буде регулярно оновлюватися.

Також можливо буде проведена співбесіда з потенційними учасниками лфмш або другий тур олімпіади (очний).

Правила оформлення конкурсних робіт.   Конкурсну роботу потрібно надіслати за адресою  mudramakitra@ukr.net  (математичне відділення) або mudra.makytra.ph@gmail.com (фізичне відділення) у текстовому редакторі «Microsoft Word» 12 шрифтом  Times New Roman (одним файлом), розв’язання кожної задачі починати з нового аркушу, назва листа (віконце «Тема» електронного повідомлення) – «Заочна олімпіада Мудрамакітра-2019», назва вкладеного документу з розв’язками – Ваше прізвище, ім’я та курс, за який Ви написали олімпіаду.
Перед розв’язком кожної задачі мають бути записані її номер та умова. Розв’язки потрібно писати  зрозуміло, чітко, детально. Всі позначення, які зустрічаються на кресленнях, повинні бути пояснені (введені) в тексті розв’язання. Всі твердження, які використовуються в розв’язанні, мають бути обґрунтованими .
Кожна задача оцінюється від 0 до 7 балів в залежності від просування у розв’язанні.

Зарахування поза конкурсом.   Поза конкурсом ми приймаємо призерів комплексної Олімпіади КАУ — 2019, Всеукраїнських олімпіад з математики або учнів з дипломами 1-2 ступеня на обласній олімпіаді (міській для Києва) з математики 2018/2019 навчального року, а також учнів, які були атестовані на рівень майстер або лицар (у ЛМШ-2018).

1 курс (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступенів Київської міської або обласної олімпіади 7-8 класу або атестований на рівень «Лицар Макітри» за курс «мініматик».

2 курс (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступенів Київської міської або обласної олімпіади 8-10 класу або атестований на рівень «Лицар Макітри» за 1 курс.

3 курс (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступенів Київської міської або обласної олімпіади 9-10 класу або атестований на рівень «Лицар Макітри» за 2 курс.  Призер комплексної олімпіади КАУ — 2019.

4 курс (поза конкурсом) – призери Всеукраїнської олімпіади 10-11 класу або атестований на рівень «Лицар Макітри» за 3 курс. Призер комплексної олімпіади КАУ — 2019.

5 курс (поза конкурсом) — призери міжнародної олімпіади або атестований на рівень «Лицар Макітри» за 4 курс. Призер комплексної олімпіади КАУ — 2019.

 

1 фізичний курс (7-8 класс) (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступенів Київської міської або обласної олімпіади 7-8 класу.

2 фізичний курс (9-10 класс) (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступенів Київської міської або обласної олімпіади 9-10 класу або атестований на рівень «Лицар Макітри» за 1 фізичний курс. Призер комплексної олімпіади КАУ — 2019.

 

Не зараховуються в літню школу: учні, які були не атестовані на іспиті в попередніх школах, або порушували дисципліну, не навчались. Як і завжди, ми нагадуємо, що це не табір для відпочинку, це перш за все інтенсивне навчання для дітей, які цікавляться математикою та фізикою, тому першочергово орієнтуватися потрібно саме на це.

Керівники. У кожного учня обов’язково повинен бути керівник. До обов’язків керівника входить:

  1. Слідкувати за тим, щоб учні були здорові (якщо потрібно відвести до медсестри), відвідували заняття.
  2. Будити дітей на зарядку вранці (зарядка починається о 8:00) та вкладати спати дітей о 22:30 (учень вже повинен бути у номері в ліжку).

Правила літньої школи:

  1. Всі учні мають виконувати розпорядок школи: прокидатися на зарядку, навчаютися на заняттях, розв’язувати самостійні завдання (і здавати їх) та лягати спати у відведений час.
  2. Всі учні мають поводити себе людяно з усіма учасниками школи, як справжні, хоч і маленькі, мудреці.
  3. Не можна вживати алкоголь, палити, брати участь в бійках, та перебувати після 22:30 поза своїм номером. Учень, який порушив ці правила, вибуває зі школи і потрапляє у список посіпак, після чого вже не зможе навчатися у наступних літніх школах.
  4. Школярі які списують задачі у інших, отримають поважне звання «супермайстер», оскільки вони хакнули систему, це означає що вони переросли літню школу, тому їм автоматично зараховуються всі задачі,  і визнається, що більше в майбутньому літня школа їх нічому навчити не зможе.