Правила вступу до літньої фізико-математичної школи «Мудрамакітра»

Як потрапити до ЛФМШ.   До літньої школи приймаються учні, які закінчили 6-10 класи. Набір проводиться на конкурсній основі за результатами написання заочної олімпіади. Для вступу необхідно заповнити форму електронної реєстрації та вислати на конкурс розв’язки задач вступної олімпіади того курсу, за програмою якого Ви бажаєте навчатися. Тим, хто має право на зарахування поза конкурсом, достатньо заповнити форму електронної реєстрації до 19 травня. Зареєструватись краще одразу, до того, як буде відправлена робота. Список тих, хто зареєструвався, буде регулярно оновлюватися.

Також можливо буде проведена співбесіда з потенційними учасниками лфмш або другий тур олімпіади (очний).

Правила оформлення конкурсних робіт.   Конкурсну роботу потрібно надіслати за адресою  mudramakitra@ukr.net  (математичне відділення) або mudra.makytra.ph@gmail.com (фізичне відділення) у текстовому редакторі «Microsoft Word» 12 шрифтом  Times New Roman (одним файлом) або у системі розмітки LaTeX, використовуючи шаблони, наведені на сторінці заочної олімпіади (наприкінці сторінки). Якщо Ви будете писати у текстовому редакторі «Microsoft Word»: кожну задачу починати з нового аркушу, назва листа (віконце «Тема» електронного повідомлення) – «Заочна олімпіада Мудрамакітра-2021», назва вкладеного документу з розв’язками – Ваше прізвище, ім’я та курс, за який Ви написали олімпіаду.
Перед розв’язком кожної задачі мають бути записані її номер та умова. Розв’язки потрібно писати  зрозуміло, чітко, детально. Всі позначення, які зустрічаються на кресленнях, повинні бути пояснені (введені) в тексті розв’язання. Всі твердження, які використовуються в розв’язанні, мають бути обґрунтованими .
Кожна задача оцінюється від 0 до 7 балів в залежності від просування у розв’язанні.

Зарахування поза конкурсом

(Відділення Математики):   Поза конкурсом ми приймаємо призерів Всеукраїнських олімпіад з математики або учнів з дипломами 1-2 ступеня на обласній олімпіаді (міській для Києва) з математики 2020/2021 навчального року, а також учнів, які були атестовані на рівень майстер або лицар (у ЛФМШ-2020).

1 математичний курс (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступенів Київської міської або обласної олімпіади 7-8 класу або атестований на рівень «Лицар Макітри» за курс «мініматик».

2 математичний курс (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступенів Київської міської або обласної олімпіади 8-10 класу або атестований на рівень «Лицар Макітри» за 1 курс.

3 математичний курс (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступенів Київської міської або обласної олімпіади 9-10 класу або атестований на рівень «Лицар Макітри» за 2 курс.

4 математичний курс (поза конкурсом) – призери Всеукраїнської олімпіади 10-11 класу або атестований на рівень «Лицар Макітри» за 3 курс.

 

(Відділення Фізики): Поза конкурсом приймаються учні, які отримали дипломи 1-2 ступеня у 3-му етапі Всеукраїнського фізичного марафону або дипломи 1-2 ступеня у 2-му турі Всеукраїнської інтернет-олімпіади з фізики 2020/2021 року, переможці командних олімпіад CETO та ExPhO (1-3 місця), а також учні, які були атестовані на звання лицар або майстер у ЛФМШ-2020. Також найкращі слухачі курсу «Цікава фізика» ННЦ МАН (інформація буде оновлюватись)

1 фізичний курс (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступеня у 3-му етапі Всеукраїнського фізичного марафону (7-8 клас), переможці командних олімпіад CETO та ExPhO (1-3 місця)

2 фізичний курс (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступеня у 3-му етапі Всеукраїнського фізичного марафону або дипломи 1-2 ступеня у 2-му турі Всеукраїнської інтернет-олімпіади з фізики (8-9 клас), атестований на рівень «Лицар Макітри» за 1 курс, переможці командних олімпіад CETO та ExPhO (1-3 місця)

3 фізичний курс (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступеня у 3-му етапі Всеукраїнського фізичного марафону або дипломи 1-2 ступеня у 2-му турі Всеукраїнської інтернет-олімпіади з фізики (9-10 клас), атестований на рівень «Лицар Макітри» за 2 курс, переможці командних олімпіад CETO та ExPhO (1-3 місця)

4 фізичний курс Електромагнетизм та СТВ (поза конкурсом) – дипломи 1-2 ступеня у 3-му етапі Всеукраїнського фізичного марафону або дипломи 1-2 ступеня у 2-му турі Всеукраїнської інтернет-олімпіади з фізики (9-10 клас), атестований на рівень «Лицар Макітри» за 3 курс, переможці командних олімпіад CETO та ExPhO (1-3 місця)

 

Не зараховуються в літню школу: учні, які були не атестовані на іспиті в попередніх школах, або порушували дисципліну, не навчались. Як і завжди, ми нагадуємо, що це не табір для відпочинку, це перш за все інтенсивне навчання для дітей, які цікавляться математикою та фізикою, тому першочергово орієнтуватися потрібно саме на це.

Керівники. У кожного учня обов’язково повинен бути керівник. До обов’язків керівника входить:

  1. Слідкувати за тим, щоб учні були здорові (якщо потрібно відвести до медсестри), відвідували заняття.
  2. Будити дітей на зарядку вранці (зарядка починається о 8:00) та вкладати спати дітей о 22:30 (учень вже повинен бути у номері в ліжку).

Не обов’язково, щоб з Вами хтось окремо їхав до літньої школи, керівником може бути хтось із викладачів літньої школи. Але в цьому випадку Ви берете на себе зобов’язання слухатись викладача, не сперечатись. Самі часті проблеми, це не дотримання правила, що після 22:30 всі в кімнатах, світло вимкнено і ніхто не включає ніяких гаджетів які світяться, не заважає іншим відпочивати. Якщо школяр порушує правила і не слухається, викладач може відмовитись бути керівником. Якщо в школяра не буде керівника в літній школі, тоді він не може продовжувати в ній своє навчання. Керівника також можна поміняти під час школи, але в будь-який момент часу хтось з дорослих має відповідати за учня.

Правила літньої школи:

  1. Всі учні мають виконувати розпорядок школи: прокидатися на зарядку, навчаютися на заняттях, розв’язувати самостійні завдання (і здавати їх) та лягати спати у відведений час.
  2. Всі учні мають поводити себе людяно з усіма учасниками школи, як справжні, хоч і маленькі, мудреці.
  3. Не можна вживати алкоголь, палити, брати участь в бійках, та перебувати після 22:30 поза своїм номером. Учень, який порушив ці правила, вибуває зі школи і потрапляє у список посіпак, після чого вже не зможе навчатися у наступних літніх школах.
  4. Школярі які списують задачі у інших, отримають поважне звання «супермайстер», оскільки вони хакнули систему, це означає що вони переросли літню школу, тому їм автоматично зараховуються всі задачі,  і визнається, що більше в майбутньому літня школа їх нічому навчити не зможе.

 

Поділитися: