ЛІТНЯ МАТЕМАТИЧНА ШКОЛА «МУДРАМАКІТРА»

НАБІР УЧНІВ НА 2018 РІК

Престижність освіти

Активний відпочинок

Про ЛМШ.   Літня математична школа «Мудрамакітра» заснована в 2005 році та проводиться з того часу щорічно. Це літній табір, в якому школярі поєднують відпочинок з інтенсивним навчанням. В цілі ЛМШ «Мудрамакітра» входить розвиток у школярів властивого точним наукам стилю мислення, підвищення їх загальної та професійної культури, підготовка до наукової діяльності.

В літній школі панує  атмосфера всезагальної захопленості наукою: демонстрація цінності інтелектуальної праці, престижності освіти, яка виникає в результаті набору зацікавлених школярів та підтримується організацією різноманітних змагань, бесід, участю в роботі та організації літньої школи найкращих студентів, аспірантів, кандидатів та докторів фізико-математичних наук.

В цьому році плануються нововведення в розпорядку школи, науково-популярні лекції в дні без занять, науково-дослідницькі задачі, фізичне відділення та фізико-математичний 5-й курс, на якому буде вивчатись фізика високих енергій разом з необхідною для неї математикою. Про це можна прочитати більш детально в посиланні: загальна інформація про школу.

Як потрапити до ЛМШ.   До літньої школи приймаються учні, які закінчили 6-10 класи. Набір проводиться на конкурсній основі за результатами заочної олімпіади. Для вступу необхідно заповнити форму електронної реєстрації на сайті mudra.org.ua (Реєстрація відкриється завтра 11.04.2018 і буде відкритою до 6 травня включно) та вислати на конкурс розв’язання завдань заочної вступної олімпіади, за програмою якого Ви бажаєте навчатися (Текст завдань зьявиться з 16 квітня, висилати роботи можна буде до 6-го травня включно). Тим, хто має право на зарахування поза конкурсом, достатньо заповнити форму електронної реєстрації.

Також можливо буде проведена співбесіда з потенційними учасниками літньої школи.

Правила оформлення конкурсних робіт.   Конкурсну роботу потрібно надіслати за адресою  mudramakitra@ukr.net   у текстовому редакторі «Microsoft Word» 12 шрифтом  Times New Roman (одним файлом), розв’язання кожної задачі починати з нового аркушу, назва листа – «Заочна олімпіада Мудрамакітра–2018», назва вкладеного документу з розв’язаннями – Ваше прізвище, ім’я та курс, за який Ви написали олімпіаду.
Перед розв’язанням кожної задачі мають бути записані її номер та умова. Розв’язання потрібно писати  зрозуміло, чітко, детально . Всі позначення, які зустрічаються на кресленнях, повинні бути поясненими (введеними) в тексті розв’язання. Всі твердження, які використовуються в розв’язанні, мають бути обґрунтованими .
Кожна задача оцінюється від 0 до 7 балів в залежності від просування у розв’язанні.

Зарахування поза конкурсом.   Можна прочитати тут.

1 +
Успішних учнів
200 +
Завдань виконано
1 +
Часів навчання

Місце, терміни проведення.   Точне місце та час проведення школи ще уточнюються і з’являться на сайті пізніше, але як завжди це буде серпень місяць, початок десь в 7-9 числах, і триватиме 18 днів.

Вартість участі у літній школі в залежності від результатів на олімпіадах з математики у 2017/2018 роках,  результатів навчання у ЛМШ-2017 та результатів написання «Заочної олімпіади Мудрамакітра-2018».

Інформація про табір та ціни з’являться пізніше, коли буде остаточно вибрано табір та підписано з ним договір. Ціни минулого року були в районі 7000 гривень, чи будуть зміни в цьому році поки що невідомо.

Он-лайн реєстрація.
Уточнення.  В запитанні пункту «Хто з дорослих їде з Вами?» мається на увазі, хто їде з вами на весь термін літньої школи (вчитель, батьки, тощо). Якщо Ви точно не знаєте, хто з Вами поїде, напишіть замість керівника дату, коли Ви надішлете точну інформацію на пошту mudramakitra@ukr.net. Учні з Києва (за бажанням) будуть добиратися до місця проведення літньої школи організованою групою під керівництвом вчителів.

Медичні довідки.  

В літню математичну школу «Мудрамакітра» необхідно взяти з собою (без довідок учень в літній школі знаходитися не може!):
1) довідка про щеплення;
2) довідка про епідемоточення;
3) довідка про педікульоз;
4) відмітка про переносні інфекційні захворювання.

НАШЕ ВІДЕО