Літня фізико-математична школа «Мудрамакітра»

Набір учнів на 2020 рік

(школа проходить з 7 по 24 серпня)

За підтримки кафедри математики Київського академічного університету, Малого академічного університету КАУ та МАН, Фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка

Відкрито набір до шістнадцятої літньої фізико-математичної школи «Мудрамакітра-2020».

Запрошуються всі хто хоче покращити майстерність розв’язку задач, дізнатись щось нове, та випробувати свої сили у вивчені таких точних наук як фізика та математика. Майбутні вчені, люди які пов’язують свою майбутню професію з точними науками, олімпіадники, чи просто ті кому цікаво навчатись і розвивати мислення і вивчати закони природи мають можливість навчатись або на математичному, або на фізичному відділенні.

До літньої школи приймаються учні, які закінчили 6-10 класи. Набір проводиться на конкурсній основі за результатами заочної олімпіади. Для вступу необхідно заповнити форму електронної реєстраціїта вислати на конкурс розв’язки завдань заочної вступної олімпіади того курсу, за програмою якого Ви бажаєте навчатися. Тим, хто має право на зарахування поза конкурсом, достатньо заповнити форму електронної реєстрації.

Також можливо буде проведена співбесіда з потенційними учасниками літньої школи.

Поки що невідомо, яка буде епідеміологічна ситуація на серпень місяць, незалежно від цього, відкрита реєстрація та з 15 квітня з’явиться вступна олімпіада до математичного відділення (розв’язати та надіслати яку треба до 15 травня).  До кінця квітня з’явиться вступна олімпіада до фізичного відділення. Якщо влітку не будуть працювати санаторії та дитячі табори, будуть організовані онлайн заняття для тих хто поступить в літню школу як альтернатива звичайного табору.

Правила оформлення конкурсних робіт.  Конкурсну роботу потрібно надіслати на адресу mudramakitra@ukr.net (математичне відділення) або на адресу mudra.makytra.ph@gmail.com (фізичне відділення) у текстовому редакторі «Microsoft Word» 12 шрифтом  Times New Roman (одним файлом), розв’язання кожної задачі починати з нового аркуша, назва листа – «Заочна олімпіада Мудрамакітра–2018», назва вкладеного документу з розв’язками – Ваше прізвище, ім’я, ідділення та курс, за який Ви написали олімпіаду.
Перед розв’язком кожної задачі мають бути записані її номер та умова. Розв’язок потрібно писати  зрозуміло, чітко, детально. Усі позначення, які зустрічаються на кресленнях, повинні бути пояснені (введені) в тексті розв’язку. Всі твердження, які використовуються в розв’язанні, мають бути обґрунтованими.
Кожна задача оцінюється від 0 до 7 балів в залежності від просування у розв’язанні.

Зарахування поза конкурсом.   Можна прочитати тут.

Місце, терміни проведення.   (Інформація минулого року і ще уточнюється, більш точна буде у травні місяціЛітня школа проходитиме у в санаторії «Десна» с. Ладинка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл. (Сайт табору http://www.desna.org/). Терміни проведення: 7-24 серпня, тривалість – 18 днів. Діти житимуть в 4-х містних номерах зі зручностями в номерах (туалет і душ, є гаряча вода). Триразове харчування (полуденок і підвечірок об’єднані з обідом і вечерею), є медпункт. Поруч річка Десна.

 

Вартість. (Вартість ще не відома, в минулому році була 7600 грн, більш точна інформація буде в травні).

Он-лайн реєстрація. 
Уточнення.  У запитанні пункту «Хто з дорослих їде з Вами?», будь ласка, зазначте, хто їде з вами на весь термін літньої школи (вчитель, батьки тощо). Якщо Ви точно не знаєте, хто з Вами поїде, напишіть замість керівника дату, коли Ви надішлете точну інформацію на пошту mudramakitra@ukr.net. Учні з Києва (за бажанням) будуть добиратися до місця проведення літньої школи організованою групою під керівництвом вчителів.

Медичні довідки.  

До літньої фізико-математичної школи «Мудрамакітра» необхідно взяти з собою такі довідки (без довідок учень в літній школі знаходитися не може!):
1) довідка про щеплення;
2) довідка про епідемоточення;
3) довідка про педикульоз;
4) відмітка про перенесені інфекційні захворювання.

Літня математична школа

Престижність освіти

Активний відпочинок

Про ЛМШ.   Літня математична школа «Мудрамакітра» заснована в 2005 році та проводиться з того часу щорічно. Це літній табір, в якому школярі поєднують відпочинок з інтенсивним навчанням. В цілі ЛМШ «Мудрамакітра» входить розвиток у школярів властивого точним наукам стилю мислення, підвищення їх загальної та професійної культури, підготовка до наукової діяльності.

В літній школі панує  атмосфера всезагальної захопленості наукою: демонстрація цінності інтелектуальної праці, престижності освіти, яка виникає в результаті набору зацікавлених школярів та підтримується організацією різноманітних змагань, бесід, участю в роботі та організації літньої школи найкращих студентів, аспірантів, кандидатів та докторів фізико-математичних наук.

В цьому році плануються нововведення в розпорядку школи, науково-популярні лекції в дні без занять, науково-дослідницькі задачі, фізичне відділення та фізико-математичний 5-й курс, на якому буде вивчатись фізика високих енергій разом з необхідною для неї математикою. Про це можна прочитати більш детально в посиланні: загальна інформація про школу.

Як потрапити до ЛМШ.   До літньої школи приймаються учні, які закінчили 6-10 класи. Набір проводиться на конкурсній основі за результатами заочної олімпіади. Для вступу необхідно заповнити форму електронної реєстрації на сайті mudra.org.ua (Реєстрація відкриється завтра 11.04.2018 і буде відкритою до 6 травня включно) та вислати на конкурс розв’язання завдань заочної вступної олімпіади, за програмою якого Ви бажаєте навчатися (Текст завдань зьявиться з 16 квітня, висилати роботи можна буде до 6-го травня включно). Тим, хто має право на зарахування поза конкурсом, достатньо заповнити форму електронної реєстрації.

Також можливо буде проведена співбесіда з потенційними учасниками літньої школи.

Правила оформлення конкурсних робіт.   Конкурсну роботу потрібно надіслати за адресою  mudramakitra@ukr.net   у текстовому редакторі «Microsoft Word» 12 шрифтом  Times New Roman (одним файлом), розв’язання кожної задачі починати з нового аркушу, назва листа – «Заочна олімпіада Мудрамакітра–2018», назва вкладеного документу з розв’язаннями – Ваше прізвище, ім’я та курс, за який Ви написали олімпіаду.
Перед розв’язанням кожної задачі мають бути записані її номер та умова. Розв’язання потрібно писати  зрозуміло, чітко, детально . Всі позначення, які зустрічаються на кресленнях, повинні бути поясненими (введеними) в тексті розв’язання. Всі твердження, які використовуються в розв’язанні, мають бути обґрунтованими .
Кожна задача оцінюється від 0 до 7 балів в залежності від просування у розв’язанні.

Зарахування поза конкурсом.   Можна прочитати тут.

1 +
Успішних учнів
200 +
Завдань виконано
1 +
Часів навчання

Місце, терміни проведення.   Точне місце та час проведення школи ще уточнюються і з’являться на сайті пізніше, але як завжди це буде серпень місяць, початок десь в 7-9 числах, і триватиме 18 днів.

Вартість участі у літній школі в залежності від результатів на олімпіадах з математики у 2017/2018 роках,  результатів навчання у ЛМШ-2017 та результатів написання «Заочної олімпіади Мудрамакітра-2018».

Інформація про табір та ціни з’являться пізніше, коли буде остаточно вибрано табір та підписано з ним договір. Ціни минулого року були в районі 7000 гривень, чи будуть зміни в цьому році поки що невідомо.

Он-лайн реєстрація.
Уточнення.  В запитанні пункту «Хто з дорослих їде з Вами?» мається на увазі, хто їде з вами на весь термін літньої школи (вчитель, батьки, тощо). Якщо Ви точно не знаєте, хто з Вами поїде, напишіть замість керівника дату, коли Ви надішлете точну інформацію на пошту mudramakitra@ukr.net. Учні з Києва (за бажанням) будуть добиратися до місця проведення літньої школи організованою групою під керівництвом вчителів.

Медичні довідки.  

В літню математичну школу «Мудрамакітра» необхідно взяти з собою (без довідок учень в літній школі знаходитися не може!):
1) довідка про щеплення;
2) довідка про епідемоточення;
3) довідка про педікульоз;
4) відмітка про переносні інфекційні захворювання.

НАШЕ ВІДЕО