Київський академічний університет (КАУ) — це вищий навчальний заклад нового зразка, який розвиває напрям дослідницької освіти і ставить собі за мету створити комьюніті для студентів, у якому було б органічно поєднано освіту, науку та інновації в Україні у напрямі інтеграції до Європейського дослідницького простору. КАУ реалізовано за системою, яка вже добре себе зарекомендувала у ряді міжнародних освітніх центрів, зокрема таких знаних, як Каліфорнійський технологічний інститут (Caltech), Массачусетський технологічний інститут (МІТ), МФТІ та ін.

Студенти у КАУ, окрім отримання глибоких теоретичних знань за обраною ними спеціальністю, вже на ранніх етапах навчання отримують можливість та ресурси для того, щоб застосовувати отримані знання під час праці над цікавими для них задачами у реальних міжнародних наукових та інноваційних проектах. В рамках цих проектів студенти мають можливість  поїхати на стажування до провідних європейських університетів. Окрім цього, КАУ працює за системою дуальної освіти, завдяки чому студентам не потрібно обирати між роботою та навчанням. Також студенти КАУ за бажанням можуть виконувати магістерські проекти в провідних ІТ та високотехнологічних компаніях.

Окрім цього, команда КАУ організовує, підтримує та бере участь у проектах, до яких можуть долучитися  усі бажаючі, починаючи вже зі шкільного віку. Серед них:

  • Літня фізико-математична школа “Мудрамакітра”, в якій з цього року відкрилось фізичне відділення (тепер у літній школі “Мудрамакітра” також можна покращити свої знання з фізики, і навіть взяти участь у дослідницьких  проектах);

  • Заочна  школа КАУ (фізичне та математичне відділення) та фізико-математичний мінімум КАУ (це — система рівнів знань від початкової школи до кандидата наук: проект, який має мету дати можливість усім зацікавленим, навіть із найвіддаленіших куточків України, самостійно здобути цілісну фізико-математичну освіту, проконтролювати її якість та отримати підтвердження своєї кваліфікації.);

  • Комплексна олімпіада КАУ з математики, фізики та інформатики, де можна продемонструвати свої досягнення у вивченні цих дисциплін та отримати цінні призи;

  • Різноманітні дослідницькі проекти для школярів, що виконуються на базі кафедр КАУ при провідних академічних інститутах, де можна отримати досвід участі у науковому дослідженні навіть у період навчання у школі, і також багато інших проектів.

Усі ці проекти реалізуються командою Київського академічного університету спільно із проектом «Мудрамакітра» та за всеможливої підтримки Малої академії наук. Більше інформації щодо Київського академічного університету можна дізнатися на сайті https://kau.org.ua/ .