Батьківські збори Мудрамакітра — 2019

Шановні учасники літньої математичної школи! За один раз провести всі батьківські збори не має можливості, бо велика кількість учасників. Тому розклад зібрань такий:

6 червня (четвер) о 19.30 батьківські збори для учнів ліцею №100 «Поділ», природничо-наукового ліцей №145ліцею №171 «Лідер» , ліцею «Наукова Зміна». Проходити збори будуть в ліцеї №208, адреса: Туманяна 2 (недалеко від м. Лівобережна) в кабінеті 25.

8 червня (субота) о 17.00 батьківські збори для учнів ліцею №208, «Русанівського ліцею», та для учнів інших шкіл Києва. Проходити збори будуть в ліцеї №208, адреса: Туманяна 2 (недалеко від м. Лівобережна) в кабінеті 25.

8 червня (субота) о 18.30 батьківські збори для учнів фізичного відділення. Проходити збори будуть в ліцеї №208, адреса: Туманяна 2 (недалеко від м. Лівобережна) в кабінеті 25.

 

12 червня (середа) о 19.00 останні батьківські збори для учнів фізичного відділення та математичного відділення які не мали можливості прийти на основні збори. Проходити збори будуть в ліцеї №208, адреса: Туманяна 2 (недалеко від м. Лівобережна) в кабінеті 25.

 

Школярі не з Києва можуть з’ясувати всі питання за телефоном, заплатити за участь у школі до кінця всіх зборів.

Інформація про автобус до табору і список рекомендованих речей у табір (одяг, зошити…) з’явиться вже після зборів, коли всі хто має бажання їхати до табору з основною групою запишуться на атобус (орієнтовно інформація буде наприкінці червня).

На батьківських треба буде остаточно затвердити керівників груп (без керівників учні до участі в літній школі не допускаються), можна буде задати всі необхідні питання, дізнатись про деякі нововведення цього року, та оплатити путівку. З питаннями можно звертатись за телефоном 066-865-40-64 (Тимошкевич Тарас), або написати листа на пошту tymoshkevych@gmail.com.