Правила вступу до літньої математичної школи «Мудрамакітра»

Як потрапити до ЛМШ.   До літньої школи приймаються учні, які закінчили 6-10 класи. Набір проводиться на конкурсній основі за результатами написання заочної олімпіади. Для вступу необхідно заповнити форму електронної реєстрації на сайті mudra.org.ua в розділі «Реєстрація в літню математичну школу Мудрамакітра 2017» та вислати на конкурс розв’язання задач вступної олімпіади того курсу, за програмою якого Ви бажаєте навчатися (заочна олімпіада триватиме до 15 травня). Тим, хто має право на зарахування поза конкурсом, достатньо заповнити форму електронної реєстрації до 15 травня. Зареєструватись краще одразу, до того, як буде відправлена робота. Список тих, хто зареєструвався, буде регулярно оновлюватися.

Також можливо буде проведена співбесіда з потенційними учасниками літньої школи або другий тур олімпіади (очний).

Правила оформлення конкурсних робіт.   Конкурсну роботу потрібно надіслати за адресою  mudramakitra@ukr.net   у текстовому редакторі «Microsoft Word» 12 шрифтом  Times New Roman (одним файлом), розв’язання кожної задачі починати з нового аркушу, назва листа – «Заочна олімпіада Мудрамакітра-2017», назва вкладеного документу з розв’язаннями – Ваше прізвище, ім’я та курс, за який Ви написали олімпіаду.
Перед розв’язанням кожної задачі мають бути записані її номер та умова. Розв’язання потрібно писати  зрозуміло, чітко, детально . Всі позначення, які зустрічаються на кресленнях, повинні бути поясненими (введеними) в тексті розв’язання. Всі твердження, які використовуються в розв’язанні, мають бути обґрунтованими .
Кожна задача оцінюється від 0 до 7 балів в залежності від просування у розв’язанні.

Зарахування поза конкурсом.   Поза конкурсу ми приймаємо призерів Всеукраїнських олімпіад з математики або учнів з дипломами 1-2 ступеня на обласній олімпіаді (міській для Києва) з математики 2016/2017 навчального року, а також учнів, які були атестовані на рівень майстер або підмайстер (у ЛМШ-2016).

1 курс (поза конкурсом) – дипломи 7-8 класу або атестований на рівень підмайстер, майстер за курс «мініматик».

2 курс (поза конкурсом) – дипломи 8-10 класу або атестований на рівень підмайстер, майстер за 1 курс.

3 курс (поза конкурсом) – дипломи 9-10 класу або атестований на рівень підмайстер, майстер за 2 курс.

4 курс (поза конкурсом) – призери Всеукраїнської олімпіади 10-11 класу або атестований на рівень підмайстер, майстер за 3 курс.

Не зараховуються в літню школу: учні, які були не атестовані на іспиті в попередніх школах, або порушували дисципліну, не навчались. Як і завжди ми нагадуємо, що це не табір для відпочинку, це перш за все інтенсивне навчання для дітей, які цікавляться математикою, тому першочергово орієнтуватися потрібно саме на це.

Керівники. У кожного учня обов’язково повинен бути керівник. В обов’язки керівника входить:
1. Слідкувати за тим, щоб учні були здорові (якщо потрібно відвести до медсестри), відвідували заняття.

2. Будити дітей на зарядку вранці (зарядка починається в 8:00) та вкладати спати дітей о 22:30 (учень вже повинен бути у номері в ліжку).

Правила літньої школи:

  1. Всі учні слідують розпорядку школи. Прокидаються на зарядку, навчаються на заняттях, розв’язують самостійні завдання (і здають їх) та лягають спати у відведений час.
  2. Вести себе людяно по відношенню до всіх учасників школи, як справжні, хоч і маленькі, мудреці.
  3. Не можна вживати алкоголь, палити, приймати участь в бійках. Учень, який порушив ці правила, вибуває зі школи і потрапляє у чорний список, після чого вже не зможе навчатися у наступних літніх школах.