Літня математична школа «Мудрамакітра»

Набір учнів на 2017 рік

Про ЛМШ.   Літня математична школа «Мудрамакітра» заснована в 2005 році та проводиться з того часу щорічно. Це літній табір, в якому школярі поєднують відпочинок з інтенсивним навчанням. Серед учнів літніх шкіл — переможці міських, Всеукраїнських та міжнародних олімпіад. В цілі ЛМШ «Мудрамакітра» входить розвиток у школярів властивого точним наукам стилю мислення, підвищення їх загальної та професійної культури, підготовка до наукової діяльності.

В літній школі панує  атмосфера всезагальної захопленості наукою: демонстрація цінності інтелектуальної праці, престижності освіти, яка виникає в результаті набору зацікавлених школярів та підтримується організацією різноманітних змагань, бесід, участю в роботі та організації літньої школи найкращих студентів, аспірантів, кандидатів та докторів фізико-математичних наук.

Загальна інформація про школу міститься тут.

Як потрапити до ЛМШ.   До літньої школи приймаються учні, які закінчили 6-10 класи. Набір проводиться на конкурсній основі за результатами заочної олімпіади. Для вступу необхідно заповнити форму електронної реєстрації на сайті mudra.org.ua в розділі «Реєстрація в літню математичну школу Мудрамакітра 2017» та вислати на конкурс розв’язання завдань заочної вступної олімпіади того курсу, за програмою якого Ви бажаєте навчатися. Тим, хто має право на зарахування поза конкурсом, достатньо заповнити форму електронної реєстрації.

Також можливо буде проведена співбесіда з потенційними учасниками літньої школи.

Правила оформлення конкурсних робіт.   Конкурсну роботу потрібно надіслати за адресою  mudramakitra@ukr.net   у текстовому редакторі «Microsoft Word» 12 шрифтом  Times New Roman (одним файлом), розв’язання кожної задачі починати з нового аркушу, назва листа – «Заочна олімпіада Мудрамакітра–2017», назва вкладеного документу з розв’язаннями – Ваше прізвище, ім’я та курс, за який Ви написали олімпіаду.
Перед розв’язанням кожної задачі мають бути записані її номер та умова. Розв’язання потрібно писати  зрозуміло, чітко, детально . Всі позначення, які зустрічаються на кресленнях, повинні бути поясненими (введеними) в тексті розв’язання. Всі твердження, які використовуються в розв’язанні, мають бути обґрунтованими .
Кожна задача оцінюється від 0 до 7 балів в залежності від просування у розв’язанні.

Зарахування поза конкурсом.   Можна прочитати тут.

Місце, терміни проведення.   Літня школа проходитиме у в санаторії «Десна» с. Ладинка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл. (Сайт табору http://www.desna.org/). Терміни проведення: 7-24 серпня, тривалість – 18 днів. Діти житимуть в 4-х містних номерах зі зручностями в номерах (туалет і душ, є гаряча вода). Триразове харчування (полуденок і підвечірок об’єднані з обідом і вечерею), є медпункт. Поруч річка Десна.

Вартість участі у літній школі в залежності від результатів на олімпіадах з математики у 2015/2016 роках,  результатів навчання у ЛМШ-2016 та результатів написання «Заочної олімпіади Мудрамакітра-2017».

7400 грн.   – в заочній олімпіаді  набрано 21-27 балів і тим, хто має менше балів, але пройшов співбесіду.
6900 грн.   – призер обласної/міської олімпіади (диплом 1-2 степеня за 7-11 класи) або пройшов атестацію на підвищений рівень «Лицар Макітри» за попередній курс або в заочній олімпіаді  набрано 28-35 балів.
6400 грн.    призер Всеукраїнської олімпіади або пройшов атестацію на звання майстер за попередній курс.

Для керівників груп, а також вчителів або батьків, які везуть групу дітей, ціна складає 4140 грн (якщо кількість учнів 1-4), 2070 грн (якщо кількість учнів 5-9), і для керівників групи чисельністю 10-15 дітей надається безкоштовна путівка.

Он-лайн реєстрація.
Уточнення.  В запитанні пункту «Хто з дорослих їде з Вами?» мається на увазі, хто їде з вами на весь термін літньої школи (вчитель, батьки, тощо). Якщо Ви точно не знаєте, хто з Вами поїде, напишіть замість керівника дату, коли Ви надішлете точну інформацію на пошту mudramakitra@ukr.net. Учні з Києва (за бажанням) будуть добиратися до місця проведення літньої школи організованою групою під керівництвом вчителів.

Медичні довідки.  

В літню математичну школу «Мудрамакітра» необхідно взяти з собою (без довідок учень в літній школі знаходитися не може!):
1) довідка про щеплення;
2) довідка про епідемоточення;
3) довідка про педікульоз;
4) відмітка про переносні інфекційні захворювання.

 

Якщо Вам потрібна більш детальна інформація, Ви можете подзвонити за телефоном
066-865-40-64   (Тимошкевич Тарас)
або написати листа на пошту  tymoshkevych@gmail.com