Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tymtaras/mudra.org.ua/www/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
!!! Автобус та список рекомендованих речей — Мудрамакітра

Автобус

Збори групи учнів, які їдуть автобусом будуть 7 серпня в 8:30 біля ліцею 208 (Туманяна 2, поруч з метро Лівобережна). Автобус відправляється в 9:00. З 8:30 на місці буде Тимошкевич Тарас Дмитрович, контактний телефон  є на сайті http://mudra.org.ua/contact/. Автобус DAEWOO АА7024ХО

 

Збори групи учнів, які їдуть автобусом будуть 7 серпня поруч з метро Академмістечко. Автобус відправляється в 9:00. Точка на карті https://www.google.com/maps/dir/50.4657028,30.3557249/50.4653989,30.3584393/@50.4651343,30.3557222,18z/data=!4m2!4m1!3e3

Кінцева точка шляху і є точка збору, за парканом довге п’ятиповерхова будівля Інституту колоїдної хімії та хімії води, адреса — просрект Вернадського 42, точка збору обрана посередині цієї будівлі, збір на тротуарі. Це найближча точка від метро де може стояти автобус. На місці о 8:30 буде Віталій Миколайович Шадура, контактний телефон  є на сайті http://mudra.org.ua/contact/

 

Тим учням, які добираються до табору самостійно, рекомендується приїхати до табору в 10:30-11:00.

Речі, рекомендовані учасникам літньої школи:

0. (Обов’язково) Стандартні довідки до дитячого табору. Медична довідка заповнюється лікарем-педіатром чи лікарем підліткового кабінету з комплексною оцінкою стану здоров’я дитини.

  • довідка про щеплення;
  • Форма № 079/0
  • довідка про епідеміологічне оточення. (береться за три дні)

1. (Обов’язково) Копія «свідоцтва про народження» чи «паспорту».

2. Зошити в клітинку та декілька ручок. Кількість визначається індивідуально. Уроки і домашні завдання роздаються на листочках, домашні задачі здаються усно, зошити потрібні тільки для того, щоб розв’язувати задачі (23 занять + олімпіада). Двох товстих зошитів буде достатньо.

3. Теплий одяг. (На випадок дощу)

4. Спортивний одяг і взуття. (Для ранкових зарядок та тренувань)

5. Купальник (для дівчаток) або плавки (для хлопчиків). (Можливо це не актуальна інформація і нас не випустять до озера)

6. Головний убір від сонця.

7. Засоби особистої гігієни: рушник, мило для рук, мило для прання, зубна паста, зубна щітка, шампунь, хусточки (краще одноразові).

Речі, які не рекомендовано брати до літньої школи: 

1. Якщо Ви хочете дати своїй дитині в дорогу їжу, врахуйте, що їсти в автобусі не бажано. За санітарними нормами дітям дозволено тримати в кімнатах лише мінеральну воду, цукерки, печиво, вафлі. Всі інші продукти харчування, які Ви дасте дитині, треба буде прибрати в день заїзду в табір.

2. Електроні прилади з іграми (комп’ютери, планшети, кпк і т.д.). Мобільні телефони бажано такі, щоб з них можна було тільки дзвонити.

В дорогу можна взяти миті яблука і банани, воду чи сік.

Поради і побажання.

Не варто давати дитині дуже багато речей. Бажано, щоб всі вони помістилися в одну спортивну сумку або валізу.

Хлопцям та дівчатам побажання одягатись скромно.

Не забудьте про гарний настрій!